Kadar Pertukaran

Kadar Pertukaran

EXCHANGE RATE AS AT 18-Oct-18 TIME :9:20 AM

MatawangJualanBelian
RM tempatan kepada satu unit Matawang AsingTT/ODTTOD
 
1)U.S.DOLLAR(USD)4.22604.09604.0860
2)EURO(EUR)4.87504.69104.6810
3)BRITISH POUND(GBP)5.53905.34205.3220
4)SINGAPORE DOLLAR(SGD)3.06702.96502.9570
5)BRUNEI DOLLAR(BND)3.06702.96502.9590
6)AUSTRALIAN DOLLAR(AUD)3.02002.88902.8790
7)CANADIAN DOLLAR(CAD)3.23603.14203.1320
8)NEW ZEALAND DOLLAR(NZD)2.79202.64402.6340
9)SWISS FRANC(CHF)4.27604.09904.0890
 
RM tempatan kepada 100 unit Matawang AsinTT/ODTTOD
 
10)DANISH KRONE(DKK)67.3062.5062.20
11)HONG KONG DOLLAR(HKD)55.9051.4051.00
12)INDIAN RUPEE(INR)6.105.504.50
13)INDONESIAN RUPIAH(IDR)0.03000.02500.0200
14)JAPANESE YEN(JPY)3.77003.61303.6050
15)NORWEGIAN KRONE(NOK)53.3049.3048.70
16)PAKISTAN RUPEE(PKR)3.203.002.80
17)PHILIPPINE PESO(PHP)7.907.507.20
18)SAUDI RIYAL(SAR)114.60108.90107.90
19)SOUTH AFRICAN RAND(ZAR)30.9027.5026.00
20)SWEDISH KRONA(SEK)48.5044.4043.40
21)THAI BAHT(THB)13.6311.6511.45
22)FIJI DOLLAR(FJD)#VALUE!#VALUE!N/A
23)PAPUA NEW GUINEA KINA(PGK)143.70104.00N/A
24)OMAN RIAL(OMR)1206.10976.70N/A
25)BANGLADESH TAKA(BDT)5.104.70N/A
26)SRI LANKA RUPEE(LKR)2.502.40N/A
27)KUWAIT DINAR(KWD)#VALUE!#VALUE!N/A
28)CHINESE RENMINBI(CNY)62.600058.7000N/A
29)UAE DIRHAM(AED)117.4000109.7000N/A

* Hanya untuk cawangan yang terpilih

Cawangan pin_drop
Tarif Caj insert_drive_file
Kadar & Caj attach_money
Kalkulator phonelink_ring