Kadar Pertukaran

Kadar Pertukaran

EXCHANGE RATE AS AT 19-Jan-18 TIME :9:18 AM

MatawangJualanBelian
RM tempatan kepada satu unit Matawang AsingTT/ODTTOD
 
1)U.S.DOLLAR(USD)4.02003.86003.8500
2)EURO(EUR)4.94304.73204.7220
3)BRITISH POUND(GBP)5.59505.38405.3640
4)SINGAPORE DOLLAR(SGD)3.04602.93502.9270
5)BRUNEI DOLLAR(BND)3.04602.93502.9290
6)AUSTRALIAN DOLLAR(AUD)3.23903.07703.0670
7)CANADIAN DOLLAR(CAD)3.25503.09603.0860
8)NEW ZEALAND DOLLAR(NZD)2.95902.79702.7870
9)SWISS FRANC(CHF)4.24704.02404.0140
 
RM tempatan kepada 100 unit Matawang AsinTT/ODTTOD
 
10)DANISH KRONE(DKK)68.3063.2062.90
11)HONG KONG DOLLAR(HKD)52.0048.9048.50
12)INDIAN RUPEE(INR)6.406.005.00
13)INDONESIAN RUPIAH(IDR)0.03200.02700.0220
14)JAPANESE YEN(JPY)3.62903.47803.4700
15)NORWEGIAN KRONE(NOK)53.0048.9048.30
16)PAKISTAN RUPEE(PKR)3.703.503.30
17)PHILIPPINE PESO(PHP)8.007.607.30
18)SAUDI RIYAL(SAR)108.70103.30102.30
19)SOUTH AFRICAN RAND(ZAR)33.4031.6030.10
20)SWEDISH KRONA(SEK)51.7046.9045.90
21)THAI BAHT(THB)13.2311.2911.09
22)FIJI DOLLAR(FJD)214.50172.10N/A
23)PAPUA NEW GUINEA KINA(PGK)141.20102.80N/A
24)OMAN RIAL(OMR)1144.10926.20N/A
25)BANGLADESH TAKA(BDT)5.004.60N/A
26)SRI LANKA RUPEE(LKR)2.702.50N/A
27)KUWAIT DINAR(KWD)1515.001155.30N/A
28)CHINESE RENMINBI(CNY)64.200060.0000N/A
29)UAE DIRHAM(AED)111.4000104.1000N/A

* Hanya untuk cawangan yang terpilih

Cawangan pin_drop
Tarif Caj insert_drive_file
Kadar & Caj attach_money
Kalkulator phonelink_ring