Kadar Pertukaran

Kadar Pertukaran

EXCHANGE RATE AS AT 17-Jul-18 TIME :9:22 AM

MatawangJualanBelian
RM tempatan kepada satu unit Matawang AsingTT/ODTTOD
 
1)U.S.DOLLAR(USD)4.11003.97803.9680
2)EURO(EUR)4.82204.65204.6420
3)BRITISH POUND(GBP)5.45505.25705.2370
4)SINGAPORE DOLLAR(SGD)3.02802.92002.9120
5)BRUNEI DOLLAR(BND)3.02802.92002.9140
6)AUSTRALIAN DOLLAR(AUD)3.08302.91502.9050
7)CANADIAN DOLLAR(CAD)3.13803.02503.0150
8)NEW ZEALAND DOLLAR(NZD)2.82802.66002.6500
9)SWISS FRANC(CHF)4.16803.97303.9630
 
RM tempatan kepada 100 unit Matawang AsinTT/ODTTOD
 
10)DANISH KRONE(DKK)66.8062.0061.70
11)HONG KONG DOLLAR(HKD)54.4050.0049.60
12)INDIAN RUPEE(INR)6.405.804.80
13)INDONESIAN RUPIAH(IDR)0.03000.02600.0210
14)JAPANESE YEN(JPY)3.67403.52103.5130
15)NORWEGIAN KRONE(NOK)52.7048.7048.10
16)PAKISTAN RUPEE(PKR)3.403.102.90
17)PHILIPPINE PESO(PHP)7.707.407.10
18)SAUDI RIYAL(SAR)111.60106.10105.10
19)SOUTH AFRICAN RAND(ZAR)31.4029.8028.30
20)SWEDISH KRONA(SEK)48.1043.9042.90
21)THAI BAHT(THB)12.9911.1510.95
22)FIJI DOLLAR(FJD)#VALUE!#VALUE!N/A
23)PAPUA NEW GUINEA KINA(PGK)142.40103.70N/A
24)OMAN RIAL(OMR)1175.20951.20N/A
25)BANGLADESH TAKA(BDT)5.004.60N/A
26)SRI LANKA RUPEE(LKR)2.602.50N/A
27)KUWAIT DINAR(KWD)#VALUE!#VALUE!N/A
28)CHINESE RENMINBI(CNY)63.200059.1000N/A
29)UAE DIRHAM(AED)114.4000106.9000N/A

* Hanya untuk cawangan yang terpilih

Cawangan pin_drop
Tarif Caj insert_drive_file
Kadar & Caj attach_money
Kalkulator phonelink_ring