Kadar Pertukaran

Kadar Pertukaran

EXCHANGE RATE AS AT 20-Oct-17 TIME :8:53 AM

MatawangJualanBelian
RM tempatan kepada satu unit Matawang AsingTT/ODTTOD
 
1)U.S.DOLLAR(USD)4.29504.15504.1450
2)EURO(EUR)5.16304.92304.9130
3)BRITISH POUND(GBP)5.66205.47305.4530
4)SINGAPORE DOLLAR(SGD)3.17303.06003.0520
5)BRUNEI DOLLAR(BND)3.17303.06003.0540
6)AUSTRALIAN DOLLAR(AUD)3.39103.26303.2530
7)CANADIAN DOLLAR(CAD)3.46803.30103.2910
8)NEW ZEALAND DOLLAR(NZD)3.04502.87102.8610
9)SWISS FRANC(CHF)4.46404.23404.2240
 
RM tempatan kepada 100 unit Matawang AsinTT/ODTTOD
 
10)DANISH KRONE(DKK)70.7065.6065.30
11)HONG KONG DOLLAR(HKD)55.9052.5052.10
12)INDIAN RUPEE(INR)6.706.305.30
13)INDONESIAN RUPIAH(IDR)0.03400.02900.0240
14)JAPANESE YEN(JPY)3.82803.67003.6620
15)NORWEGIAN KRONE(NOK)56.2051.8051.20
16)PAKISTAN RUPEE(PKR)4.103.903.70
17)PHILIPPINE PESO(PHP)8.408.107.80
18)SAUDI RIYAL(SAR)116.40110.70109.70
19)SOUTH AFRICAN RAND(ZAR)32.0030.5029.00
20)SWEDISH KRONA(SEK)54.6049.5048.50
21)THAI BAHT(THB)13.6111.6811.48
22)FIJI DOLLAR(FJD)226.90181.40N/A
23)PAPUA NEW GUINEA KINA(PGK)152.80111.80N/A
24)OMAN RIAL(OMR)1227.20992.40N/A
25)BANGLADESH TAKA(BDT)5.305.00N/A
26)SRI LANKA RUPEE(LKR)2.802.70N/A
27)KUWAIT DINAR(KWD)1613.301232.30N/A
28)CHINESE RENMINBI(CNY)66.000062.4000N/A
29)UAE DIRHAM(AED)119.3000111.5000N/A

* Hanya untuk cawangan yang terpilih

Cawangan pin_drop
Tarif Caj insert_drive_file
Kadar & Caj attach_money
Kalkulator phonelink_ring